טיפול פנים
טיפול פנים
הליך ניקוי הפנים נחשב ליעיל למדי, בעזרתו תוכלו לשפר משמעותית את מצב העור ולהעניק לו צבע בריא. בהשפעת לחץ, תת תזונה ושיבושים הורמונליים, ייצור החלב עולה, מה שמוביל להאטה בחידוש תאי העור. כתוצאה מכך, פני העור מתלכלכים, בלוטות החלב נסתמות ומפסיקות לתפקד כרגיל, וכתוצאה מכך מופיעים אקנה ופצעונים
קלאסי
מכני
ואקום
יהלום
אולטרסאונד
טיפול פנים קלאסי
קלאסי (ידני, ידני) ניקוי פנים-זה זמן רב ידוע והיעיל ביותר סוג של ניקוי, שבמהלכו הפנים מאודה באמצעים מיוחדים, ולאחר מכן את כל הלכלוך מן העור מוסר מכנית. לבסוף, הקוסמטיקאית מורחת מסכה מרגיעה ומהודקת כדי לסגור את הנקבוביות.
טיפול פנים מכני
ניקוי פנים מכני הוא הליך שמטרתו להסיר נקבוביות סתומות עם חומרים טונאליים ולכלוך, הסרת זיהומים מעל פני העור, אקנה, אקנה, תקעי חלב, פילינג שכבת הקרנית. ... הסרת כתמים שחורים או לבנים בפנים (קומדונים) נעשית באופן ידני
טיפול פנים ואקום
טיפול פנים ואקום הוא שיטת חומרה לניקוי עור הפנים באמצעות טיפול ואקום. מכשיר הניקוי הוא מכשיר רפואי מיוחד המצויד בזרבובית ואקום. הליך קוסמטי זה הוא ללא כאבים לחלוטין, הוא מנקה בעדינות את שכבות פני השטח של הנקבוביות הרדודות.
יהלום טיפול פנים
התחדשות פנים יהלומים או שחיקת יהלומים הינה שיטה לריצוף עור מכני היעילה יותר מקליפות חומצות וכימיקלים! שם ההליך נובע מהימצאותו של ציפוי יהלום על חיבור הטיפול בעור.
טיפול פנים אולטרסאונד
זה מתבצע באמצעות מכשיר מיוחד המייצר גלים קולי בתדירות ובעוצמה מסוימים. שיטה זו כוללת הסרה עדינה של השכבה העליונה של האפידרמיס. במקביל מסירים תאי עור מתים, שאריות לכלוך, חלב ופטמי חלב. הנקבוביות הצטמצמו במידה ניכרת.
במרכזנו תוכלו לקבל מגוון מלא של שירותי שיניים איכותיים. קבע פגישה לייעוץ חינם במרכז השיניים והאסתטיקה "דנטקס"
Leave your phone and we will contact you!
Or you can call us yourself:
+374 95 54 68 20
Made on
Tilda