ללא התערבות הזרקה

מזותרפיה שלא צריכה הזרקה
מזותרפיה שלא ניתן להזרקה היא מריחת קוקטייל של חומרים פעילים ישירות לעור באזור הרצוי, שלאחריו העור נחשף להשפעות חומרה. אלמנטים של הקוקטייל חודרים לעור, מכיוון שבמהלך ההליך, חדירותו עולה במידה ניכרת.
תכונות של ההליך
מזותרפיה מבוססת חומרה ללא הזרקה היא מניפולציה מהירה למדי. בממוצע זה נמשך 20-30 דקות. אתה יכול לעשות את זה בכל עונה. אך קוסמטיקאיות מזהירות כי התקופה שטופת השמש והחמה אינה מתאימה מדי לכך. העובדה היא שקרניים אולטרה סגולות פעילות יכולות לפגוע באפידרמיס הרגיש.
הכנה
על מנת שהתוצאה תהיה מרהיבה ותארך כמה שיותר זמן, עליכם להכין את הפנים והגוף שלכם למזותרפיה ללא מחט
שלוש מים לפני ההליך, לא לשתות אלכוהול
אין לקחת אנטיביוטיקה או תרופות המשפיעות על קרישת הדם;
כמו כן, במשך 3-4 ימים לפני המניפולציה, אתה לא צריך ללכת לאמבטיה, לסאונה או להשתזף (בסולריום או על החוף)
מסכות אלגנט
זהו הרכב מיוחד המבוסס על מלחי חומצה אלגינט, אשר מוחל על העור של הפנים כדי לפתור מספר פגמים אסתטיים של העור של הפנים. בדרך כלל, הרכב המסכה מוחל על 20-25 דקות. במהלך תקופה זו, הרכב מתייבש, ולכן מוסר בקלות. עם זאת, אפילו חשיפה קצרה יחסית זה מספיק כדי שתוכל לראות את התוצאות הראשונות בעין בלתי מזוינת
טיפול פרפין
מים נספגים על ידי השכבה העליונה של העור, האפידרמיס. גרימת דחיסת רקמות, מה שמוביל עירור של קולטנים מכניים של העור. תהליכים אלה תורמים לשיפור גוון העור. כמו כן, טיפול פרפין מסייע רכיבים פעילים של קוסמטיקה לחדור לתוך השכבות העמוקות של העור.
כרומותרפיה
כרומותרפיה - טיפול קל - הוא סוג אחר של טיפול טבעי. אור הוא זרם של קרינה אלקטרומגנטית שחודרת לרקמות ונושאת את האנרגיה הדרושה. כימותרפיה, בשל הרבגוניות שלה, יש השפעה רב פנים על המצב האנושי. חשיפה לגלי אור מאפשרת לך לקשר יחד את הפונקציות של העור, את המערכת ההורמונלית, ואת האיברים הפנימיים של אדם ולהביא אותם להרמוניה.
טיפול מגנטי
המסכה המגנטית הינה מוצר חדשני לטיפול בעור בפנים, בצוואר ובדקולולציה, המייעל את השטף האלקטרומגנטי על פני האפידרמיס כדי להגביר את הזמינות הביולוגית ויעילות החומרים הפעילים, לטהר את העור ולחזק את תהליכי חילוף החומרים שלו כדי להאט. הזדקנות למטה.
אפילציה עם סוכר
לסוגרינג מספר יתרונות על פני סוגים אחרים של אפילציה. זה גורם פחות גירוי באזורים אינטימיים שבהם העור רגיש מאוד. סדר גודל פחות שיער צומח באזור האינטימי בהשוואה לשעווה. ומחיר הסוכר נמוך למדי בהשוואה לייזר או אפילציה פוטו
במרכזנו תוכלו לקבל מגוון מלא של שירותי שיניים איכותיים. קבע פגישה לייעוץ חינם במרכז השיניים והאסתטיקה "דנטקס"
Leave your phone and we will contact you!
Or you can call us yourself:
+374 95 54 68 20
Made on
Tilda