רפואת שיניים לילדים
Dentex Dental & Aesthetic Center
רפואת שיניים לילדים
רפואת שיניים לילדים היא תחום מיוחד ברפואה. חולים קטנים דורשים גישה מתחשבת ועדינה, לא לסבול טעויות מצד הרופא. אם אתה מודאג איך ילד יראה מינוי של רופא - אתה לא יכול לדאוג, רפואת שיניים משפחתית מס ' 1 "דנטקס שיניים & מרכז אסתטי" דואג לחולים בכל הגילאים, ולכן הוא מציע תנאים נוחים מאוד לילדים ואת הגישה הזהירה ביותר

ביקור שיטתי אצל רופא שיניים לילדים יסייע במניעת הופעת מחלות מסוכנות, וכן בבחירת הטיפול המתאים לפה בהתאם לגיל, מכיוון שהטיפול בשיני התינוק ובאמייל העדין שלהן שונה מהטיפול במבוגרים.
יש לנו הכל לטיפול נוח בחולים צעירים:
מומחים קשובים ומנוסים
טיפול ללא כאב
טכנולוגיית טיפול ללא מגע ושקט
קבלה ללא דמעות
סוגי שירותים
טיפול בעששת
הסרת שיני חלב
הוראת יסודות היגיינה וטיפול אוראלי
הסרת פלאק על השיניים, ניקוי מקצועי ופלואורציה
אבחון
חיסול של דלקת בחלל הפה
כיצד להכין ילד לטיפול שיניים?
1
תירגע
כן, הימים בהם רופא השיניים היה מישהו שבין האינקוויזיטור לבביקה, שהדביק את האימה על כל הילדים, חלף מזמן. כעת, הודות לציוד שיניים מודרני והרדמה טובה, טיפול שיניים אינו כואב לחלוטין. זכרו זאת, והביטחון שלכם יועבר לילד.
2
לעולם אל תפחיד ילד עם רופאי שיניים
זכרו: כאב בשיניים הוא תוצאה של עששת וסיבוכיה (במיוחד אם אתם מתעללים בממתקים ולא מצחצחים שיניים). רופא שיניים הוא רופא שמקל על הכאב (מוודא שהשיניים לא יחלו).
3
אל תרמה ילד
כמובן, זה הרבה יותר קל לגרור את הילד למרפאה ולשים אותו בכיסא עם המילים "הם לא יעשו לך כלום", אבל מה יקרה אז? אם הילד מפוחד ומרומה, כל התערבות תיתפס כאלימות ותישאר בזיכרון כסיוט. בפעם הבאה הוא לא יבוא מרצונו.
4
להסביר הכל ולהזהיר מראש מה מצפה לילד
הלא נודע תמיד מפחיד. ניתן להסביר בקלות אפילו פעוטות מה הם יעשו, ולהימנע ממילים "מפחידות". למשל, הם לא יעשו "זריקה", אלא "ינפחו כדור" או "יקפיאו" שן. הרופא לא "מקדח", אלא "שואב אבק", או "מגרש את התולעת", שנפתחת בפה ומכרסמת בשיניים. כאן תוכלו לתת דרור לדמיון. תהיו בטוחים, הרופא שלכם תמיד ישמח לתמוך בסיפור שלכם.
5
מניעה
קל יותר למנוע מאשר לרפא. ככל שתבקר אצל רופא השיניים לעתים קרובות יותר, כך תצטרך לטפל בשיניים פחות. הרבה יותר קל לרפא "חור" מגושם קטן לפני שהוא הופך לדלקת דלקת או פריודונטיטיס.
6
זה טוב מאוד כאשר היכרות של ילד עם רופאי שיניים מתרחשת בהדרגה, בעוד ששום דבר עדיין לא כואב
ראשית - בבית משחקי רופאי שיניים וסרטים מצוירים מתאימים (למשל, על פפה חזיר). ואז - בדיקה מונעת - הילד מתרגל לכיסא ולאווירת המרפאה, ואז במידת הצורך בטיפול.
במרכזנו תוכלו לקבל מגוון מלא של שירותי שיניים איכותיים. קבע פגישה לייעוץ חינם במרכז השיניים והאסתטיקה "דנטקס"
Leave your phone and we will contact you!
Or you can call us yourself:
+374 95 54 68 20
Made on
Tilda